Fløytist – fløyte flöjt flöte flute huilu флейта فلوت フルート 长笛

Studentkatalog

Eg har gode minner frå alle dei fløytistane eg har undervist opp gjennom åra, frå mange land.
Eg er òg stolt over det livet dei har laga seg etter dei slutta å studera.
Her er ei liste over studentar eg har undervist ved institusjonar og privatelevar eg har hatt over lengre tid.


Synnøve Ølnes (N) -
Forskningssenteret CIENS
Håvard Vegge (N) -
Bodø sinfonietta - hvegge@online.no
Elisabeth Ødegård Widmer (N) -
Artist
HKH Märtha Luise (N) -
Prinsesse
Ingeborg Frank (N) -
Engerdal kulturskole - ingeborg.frank@engerdal.kommune.no
Heidi Bruun Nedregaard (N) - Regissør Den Norske Opera h-br-s@online.no
Elisabeth Barstad (N) -
St.Svithun videregående - elisab67@online.no
Ragnhild Hansen (N) - Bodø kulturskole - ragnhild.hansen@bodo.kommune.no
Eirik Oliver (N) - Stavanger symfoniorkester - eirik.olivier@sso.no
Karina Haug (N) -
Bodø domkirkes musikkråd m.m.
Marianne Næss (N) - Freelance, Oslo -
marianne.naess@mac.com
Marianne Myrbostad (N) - Rektor, Aukra kulturskole - kulturskolen@aukra.kommune.no
Ingrid Hyldmo (N) -
Sandnes kulturskole - ingrid.hyldmo@gmail.com
John Rune Ødven (N) - Gloppen kulturskule - john.rune.odven@gloppen.kommune.no
Karin Dokken Austvik (N) -
Organisasjons- og personalsjef - ausk@me.com
Kristine Rønning (N) -
Vinje kulturskule - postmottak@vinje.kommune.no
Rebecca Larsen (N) -
Freelance, London-
Cecilie Birkeland (N) - Freelance, Köln - nc-dahlkr2@netcologne.de
Vibeke Løvig (N) - Freelance, København - vibeke.janharald@bigfoot.com
Martina Skjellerudsveen (N) - Freelance, Århus - martina_skjelle@yahoo.dk
Anne Molla Østrem (N) - Teaterverkstad
Bjørn Sunnerstam (S) -
Hemvernets musikkår Østergøtland
Gøril Johannessen (N) - Sandnes kulturskole - goeril.johannessen@sandnes.kommune.no
Veronica Annett (Zimbabwe) - Haugesund kulturskole - v_annett@hotmail.com
Torunn Reigstad (N) -
Bodø sinfonietta - torunn@noso.no
Ingrid Vestvik Nilsen (N)
Kaja Wibe Fiksdal (N) -
Sola kulturskole -
Knut Magnus Bøen (N) -
knutmagnus@boenmusikk.no
Tina Høgevold (N) -
Bleieboden - post@bleieboden.no
Jorunn Solløs (N) - Sønderjyllands symfoniorkester
Randi Nygård (N)
Nittedal kulturskole
Siv Kristin Palm (N) - Frogn kulturskole - siv@apas.no
Toril Vik (N) -
Århus symfoniorkester
Elin Grastveit - Musikkpedagog
Ina Cecilie Olufsen (N) -
Luftforsvarets musikkorps - inaolufsen@gmail.com
Vicki Tofts (UK) - Freelance, London
Tonje Elisabeth Berg (N) -
Luftforsvarets musikkorps - tonje.e.berg@gmail.com
Ingrid Holmen (N) -
Forsvarets musikkorps, Vestlandet - holmeningrid@hotmail.com
Anita Waaset Dahl - Freelance, Stavanger - nitapia@broadpark.no
Marianne Hafsaas (N) -
Time Kulturskule - mariannehafsaas@hotmail.com
Mani Aminzadeh (Iran) - Stavanger kulturskole - mani77_s@yahoo.com
Anne Tellefsen Waardal (N) -
crossflute@hotmail.com
Lise Molund (N) - Student
Saska Cvijanovic (Serbia) -
Vefsenensemblet - saska_c@yahoo.com
Lucia Pinterova (Slovakia) - Freelance, Stavanger - luskapin@gmail.com
Janne Låver (N) -
shy__grrl@hotmail.com
Sverre Kvam (N) -
Lundehaugen videregående - sverre-kvam@lyse.net
Eirik Hoel Sandvik (N) - Student -
eirikhoelsandvik@gmail.com
Linnea Liimatta (Finland) - Student - linnea_liimatta@yahoo.com
Ingrid Kristine Kolstad (N) - Student -
ingridkristine87@hotmail.com
Simonida Jovanovic (Serbia) - Student -
simonida@ravangrad.net
Camilla Brinchmann (N) - Student -
camillabrinchmann@hotmail.com
Andreas Lamo (N) - Student - andreas_lamo@hotmail.com
Ørjan Brendløkken (N) - Student - orj.brend@gmail.com
Jasmina Zivic (Serbia) - Student -
jassyzivic@yahoo.com
Jolanda Ojanen (Finland) - Student - jolanda.ojanen1@gmail.com
Heidi Uddu (N) - Student - heidi@uddu.no











© 2009 Vidar Austvik Kontakt meg